تبلیغات
Dordikesh - یکدیگر را دوست بدارید "لئوبوسکالیا"
درباره وبلاگ

آرشیو

طبقه بندی

آخرین پستها

پیوندهای روزانه

نویسندگان

نظرسنجی

آمار وبلاگیکدیگر را دوست بدارید

این جمله بیش از دو هزار سال پیش گفته شده است. با وجود نیرویی که در این فرمان نهفته است، بسیاری از ما موفق شده ایم آن را نادیده بگیریم.

 

* پدرم همیشه می گفت: لئو، خوب بودن، خرجی ندارد. اما سود زیادی می دهد. از این رو انسان های خوب ثروتمند ترین ها هستند. این بانک غیبی دنیا به همه حساب ها جایزه می دهد.

 

* اگر می خواهید بدانید مردم چقدر از هم بیگانه شده اند به رفتار آنها هنگام سوار شدن به آسانسور دقت کنید. هر کس مانند آدم کوکی ایستاده و به رو به روی خود نگاه می کند. شما جرأت حرکت ندارید مبادا با شخص کناری تان تماس پیدا کنید، همه سراپا گوش هستند که ناگهان در آسانسور باز، یکی از آن بیرون می رود و دیگری وارد می شود.

 

شخص تازه وارد زود روی خود را بر می گرداند و به رو به رو نگاه می کند اما من آسانسور را دوست دارم و پس از ورود کوشش می کنم پشتم به در باشد تا همه را ببینم. به سوار شدگان سلام می کنم و   می گویم:" راستی چه خوب بود اگر آسانسور ناگهان از کار می افتاد و ما فرصت پیدا می کردیم تا یکدیگر را بشناسیم." ولی اتفاقی دور از انتظار من می افتد، آسانسور در طبقه دیگر می ایستد و همه از آن بیرون می روند و به همدیگر می گویند: " توی آسانسور یک آدم عوضی بود که می خواست با همه از در آشنایی در آید."

 

* عشق همیشگی است این ما هستیم که ناپایداریم، عشق متعهد است، مردم عهد شکن، عشق همیشه قابل اعتماد است، اما مردم نیستند

 

كمابیش همه‌ی ما تشنه‌ی آنیم كه پذیرفته شویم و دریافت كننده‌ی والا‌ترین ستایش ممكن باشیم؛ ستایشی گویای اینكه كسی عاشق ماست.

 

               لئوبوسکالیا"نوشته شده توسط :sara shayan
شنبه 6 آذر 1389-10:48 ب.ظ